Fakulteta za energetiko je dne 29. novembra 2017 na slovesnosti podelila diplome 40 diplomantom

Fakulteta za energetiko Univerze v Mariboru je v sredo, 29. novembra 2017, podelila diplome študentom, ki so v študijskem letu 2016/2017 uspešno zaključili študij na visokošolskem strokovnem, univerzitetnem ter magistrskem študijskem programu Energetika.

Na slovesnosti, ki je potekala v veliki dvorani gradu Rajhenburg,  je diplome prejelo 14 študentov visokošolskega strokovnega študijskega programa Energetika, 11 študentov univerzitetnega študijskega programa Energetika ter 15 študentov magistrskega študijskega programa Energetika. Prisotne sta poleg gostitelja, prodekana za izobraževalno dejavnost, red. prof. dr. Jurija Avsca, nagovorila tudi prorektor Univerze v Mariboru, red. prof. dr. Marko Jesenšek in vršilec dolžnosti prodekana za študentska vprašanja na Fakulteti za energetiko, Boštjan Krošelj. Kulturni program na slovesnosti sta sooblikovala Moški pevski zbor Svoboda Brestanica in Glasbena šola Krško.

V devetih letih izvajanja študijskih programov na Fakulteti za energetiko Univerze v Mariboru je študij uspešno zaključilo že 140 študentov visokošolskega strokovnega študijskega programa Energetika, 85 študentov univerzitetnega študijskega programa Energetika, 103 študenti magistrskega študijskega programa Energetika, ter en študent doktorskega študijskega programa Energetika.