15. in 16. marca 2018 je v Terrassi potekalo 4. srečanje projektnih parterjev projekta GRASPINNO

Prvi dan srečanja, so bile po uvodnem pozdravu organizatorja, predstavljene že opravljene aktivnosti projekta GRASPINNO po delovnih paketih. V nadaljevanju so bili predstavljeni posamezni piloti, pilotne aktivnosti, napredki posameznih živih laboratorijev in nadaljnje smernice za aktivnosti, ki se bodo izvajale v naslednjih mesecih.

Drugi dan srečanja je bil namenjen sestanku organizacijskega odbora projekta GRASPINNO. Sledilo je poročilo o projektnem in organizacijskem sestanku ter zaključna diskusija in individualni sestanki glede aktivnosti na projektu.

GRASPINNO - Transnational model, strategies and decision support for innovative clusters and business networks towards green growth, focusing on green e-procurement in EE/RES for energy refurbishment of public buildings.