V okviru projekta »TOGETHER« smo izvajali številne delavnice z namenom ozaveščanja ljudi za racionalnejšo izrabo energije.

Na delavnicah smo predstavili nasvete varčevanja z vodo, električno energijo, hlajenjem/ogrevanjem ter podali napotke za varčno in udobno bivanje v zgradbi v vseh letnih časih. Predstavili smo tudi Knjigo aktivnosti (e-Book) in spletno interaktivno igro »Planet Defender«, ki smo ju razvili v okviru projekta, za zabavno in hkrati poučno ozaveščanje predšolskih in šolskih otrok.

Dogodkov ozaveščanja, ki so se odvijali v različnih krajih Slovenije (Krško, Maribor, Velenje, Podčetrtek), se je udeležilo več kot 250 ljudi, različnih starostnih skupin in predvsem z različnim vedenjem glede izrabe energije v javnih zgradbah (vrtci, srednje in visoke šole ter fakultete). Nekaj utrinkov z delavnic najdete tukaj.

Z željo, da tudi Vi prispevate k učinkovitejši izrabi energije, vabljeni k prebiranju in širjenju nasvetov ozaveščanja o varčevanju z energijo za boljši jutri.

TOGETHER - Nasveti lastnikom stavb

TOGETHER - Nasveti - Obnašanje je pomembno