Klemen Sredenšek je peti doktorand, ki je uspešno zagovarjal doktorsko disertacijo na FE UM.

V sredo, 3. 7. 2024, je Klemen Sredenšek, študent doktorskega študijskega programa 3. stopnje Energetika in asistent na Fakulteti za energetiko Univerze v Mariboru, uspešno zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom "MATEMATIČNI MODEL HIBRIDNEGA SONČNEGA SISTEMA IN OPTIMIZACIJA PROIZVODNJE ELEKTRIČNE IN TOPLOTNE ENERGIJE".

dr. Klemen Sredenšek

Komisija v sestavi prof. dr. Bojan Štumberger (predsednik komisije), prof. dr. Sebastijan Seme (član, mentor), prof. dr. Jurij Avsec (član) in prof. dr. Marinko Barukčić (član) je sklenila, da je kandidat uspešno zagovarjal doktorsko disertacijo in s tem pridobil pravico do promocije v doktorja znanosti s področja energetike.

Komisija

prof. dr. Sebastijan Seme in dr. Klemen Sredenšek