Četrtek, 24. oktober 2024.

Fakulteta za energetiko Univerze v Mariboru vsako leto organizira srečanje z diplomanti, ki so vključeni v Alumni klub Fakultete za energetiko UM. Namen srečanj je krepitev vezi med bivšimi študenti in fakulteto ter pridobivanje povratnih informacij o zaposljivosti, pridobljenih kompetencah ter drugih informacij, ki jih fakulteta uporablja v procesu zagotavljanja kakovosti izvajanja študijskega in raziskovalnega dela.

6. srečanje Alumni kluba Fakultete za energetiko Univerze v Mariboru

bo potekalo

v četrtek, 24. oktobra 2024, ob 16. uri,

v prostorih Inštituta za energetiko FE UM, Vrbina 18, Krško

Na srečanju bomo predstavili najpomembnejše dosežke Fakultete za energetiko Univerze v Mariboru, najodmevnejše projekte in pridobitve v zadnjem obdobju ter predstavili dolgoročne cilje fakultete v naslednjih letih.

V osrednjem delu srečanja bomo gostili

poslovnega direktorja družbe GEN energija d.o.o., dr. Bruna Glaserja, s predstavitvijo

»JEK2 – danes za jutri«

Odprli bomo tudi vrata laboratorijev Inštituta za energetiko FE UM, srečanje pa bomo zaključili s sproščenim druženjem.

Prijava na dogodek:

Glede na to, da je število mest omejeno, je za udeležbo obvezna prijava na povezaviPrijave bomo sprejemali do zapolnitve prostih mest.

Prav tako vas vabimo, da se v sredo, 23. oktobra 2024, ob 14. uri, na isti lokaciji, udeležite tudi okrogle mize "Posredni učinki velikih energetskih proizvodnih enot na okolje in družbo".

Več informacij o okrogli mizi in navodila za prijavo na dogodek so na voljo na https://www.fe.um.si/okrogla-miza.html.

Dneve posavske energetike 2024 so omogočili:

Zlata pokrovitelja:

Srebni pokrovitelj: