Objavljamo Razpis za vpis v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe v študijskem letu 2022/2023.

Objavljen je Razpis za vpis v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe v študijskem letu 2022/2023.

Pred prijavo pozorno preberite Skupne določbe Razpisa ter navodila na EVŠ Portalu.

Prijave potekajo elektronsko, in sicer preko spletnega portala eVŠ.

Prvi prijavni rok za državljane RS Slovenije in državljane članic EU: 15. februar do 18. marec 2022.

Drugi prijavni rok za državljane RS Slovenije in državljane članic EU: 19. avgust do 23. avgust 2022.

Rok za zapolnitev prostih vpisnih mest za državljane RS Slovenije in državljane članice EU: 22. do 23. september 2022.

Prijavni rok za vpis po merilih za prehode: 1. do 16. september 2022.

Prijavni rok za tujce iz držav nečlanic EU in Slovence brez slovenskega državljanstva: 15. februar do 20. april 2022.

Prijavo za vpis oddate do roka, ki je naveden v razpisu, preko elektronske vloge na spletnem portalu eVŠ s kvalificiranim digitalnim potrdilom, AAI-računom (račun avtentikacijske in avtorizacijske infrastrukture) ali uporabniškim imenom in geslom preko sistema SI-PASS. V prijavno-sprejemnih postopkih za študijsko leto 2022/2023 je potrebno elektronsko preko portala eVŠ oddati tudi vsa k prijavi zahtevana dokazila. Več informacij o tem, kako oddati dokazila hkrati s prijavo za vpis in kako naknadno, je dosegljivih tukaj.

❕ ODDAJA PRIJAV IN POSREDOVANJE DOKAZIL K PRIJAVI ZA VPIS: V prijavno-sprejemnih postopkih za vpis v študijsko leto 2022/2023 kandidati/-ke prijave za vpis in vsa k prijavi zahtevana dokazila oddajajo samo v elektronski obliki preko portala eVŠ. Kandidat/-ka bo posamezne dokumente lahko oddajal/-a na portalu v roku, določenim z razpisom, in sicer ali med samim izpolnjevanjem prijave, lahko pa tudi po tem. O objavi zahteve za dopolnitev prijave na portalu eVŠ bo kandidat/-ka obveščen/-a na e-naslov, naveden v prijavi, in predvidoma tudi s SMS na GSM številko, če jo bo v prijavi navedel/-a.

Za dodatne informacije kontaktirajte Referat Fakultete za energetiko UM: