Srečanje je potekalo 16. novembra 2022 na Inštitutu za energetiko.

Fakulteta za energetiko UM vsako leto organizira srečanje z diplomanti, ki so vključeni v Alumni klub Fakultete za energetiko UM. Namen srečanj je krepitev vezi med bivšimi študenti in fakulteto ter pridobivanje povratnih informacij o zaposljivosti, pridobljenih kompetencah ter drugih informacij, ki jih fakulteta uporablja v procesu zagotavljanja kakovosti izvajanja študijskega in raziskovalnega dela.

Program srečanja Alumni kluba Fakultete za energetiko UM v letu 2022, ki je 16. novembra 2022 potekal v okviru Dnevov posavske energetike:

• pozdrav prisotnih s strani dekana, prof. dr. Sebastijan Semeta,
  • predstavitev pomembnejših dosežkov in razvojnih načrtov Fakultete za energetiko UM,
  • strokovno predavanje "Pomen obnovljivih virov energije za nacionalni razvoj" - Boštjan Pišotek, HESS d.o.o.,
  • ogled laboratorijev Inštituta za energetiko.

Kot je to že v navadi, so prisotni srečanje sklenili s sproščenim druženjem.

Srečanje Alumni kluba Fakultete za energetiko UM je potekalo v konferenčni dvorani Inštituta za energetiko Fakultete za energetiko UM, Vrbina 18, Krško.

Nekaj utrinkov z dogodka:

Dneve posavske energetike 2022 so omogočili:

Zlati pokrovitelj:

Srebrna pokrovitelja: