Erasmus+ dan je potekal v sredo, 7. decembra 2022 v dislocirani enoti v Velenju.

Program sta povezovali dr. Brigita Ferčec in Jerneja Klemenčič.

Erasmus+ dan Fakultete za energetiko

Najprej je navzoče pozdravil in nagovoril dekan, prof. dr. Sebastijan Seme.

dr. Sebastijan Seme

Navzoče je nagovoril tudi Prodekan za študente Fakultete za energetiko Srečko Kuzeljević.

Srečko Kuzeljević

Nato je Urša Segala iz Službe za mednarodno sodelovanje Univerze v Mariboru predstavila možnost študija, prakse in pripravništva za študente v tujini ter katere pogoje morajo študenti izpolnjevati za mednarodno izmenjavo.

Študenta iz Univerze Dunaújváros (Madžarska), Bence Bucsi in Alex Ledneczki sta predstavila svojo fakulteto.

Študenta iz Univerze Dunaújváros (Madžarska), Bence Bucsi in Alex Ledneczki sta predstavila svojo fakulteto.

Pri nas na izmenjavi je tudi študent Xavier Oró, iz Španije, ki je predstavil Univerzo v Lleidi.

Pri nas na izmenjavi je tudi študent Xavier Oró, iz Španije, ki je predstavil Univerzo v Lleidi.

Za zaključek sta svoje izkušnje izmenjave na Irskem predstavili zaposleni na Fakulteti za energetiko Sonja Novak in Urška Uršič ter predstavili Atlantic Language School Galway.

Erasmus+ dan smo zaključili z druženje in pogostitvijo v klubu Galactica, kjer se je ob 19. uri pričelo tudi brucovanje študentov FE.