V predprazničnih dneh so študenti Fakultete za energetiko obiskali komunalno podjetje Velenje.

V Komunalnem podjetju Velenje so v teh predprazničnih dneh na objektih Centralna čistilna naprava Šaleške doline in Naprava za pripravo pitne vode Grmov vrh gostili skupino študentov Fakultete za energetiko Univerze v Mariboru. Z izjemnim zanimanjem in skozi skrb za okolje so prisluhnili informacijam, ki so jim jih podali zaposleni komunalnega podjetja.

Komunalno podjetje Velenje iz 5. oskrbovalnih območij oskrbuje s pitno vodo 44.190 uporabnikov Šaleške doline (občine Velenje, Šoštanj, Šmartno ob Paki, Dobrna, Žalec, Polzela, Mozirje, Mislinja).

Študenti Fakultete za energetiko Univerze v Mariboru obiskali Komunalno podjetje Velenje