Erasmus+ dogodek na Fakulteti za energetiko je potekal v sredo, 31. 5. 2023, od 17.30 ure naprej, v Krškem.

V sredo, 31. maja. 2023, od 17:30 naprej, je na Fakulteti za energetiko UM, v Krškem potekal Erasmus+ dogodek. Dogodek smo pripravili v sodelovanju s Študentskim svetom FE UM.

Najprej je udeležence nagovoril dekan fakultete, prof. dr. Sebastijan Seme, ki je tudi sam povedal svoje izkušnje z Ersmus+ programom. Nato je navzoče pozdravil tudi prodekan za študente Srečko Kuzeljević.

V nadaljevanju je Tadeja Temen, predstavnica Erasmus+ programa na Univerzi v Mariboru, predstavila Kratke intenzivne programe (KIP) ter pogoje in postopke prijave.

Svoje izkušnje z Erasmus+ Kratkimi intenzivnim programom je predstavila študentka Kristina Gočanin, ki se je dan prej, ravno vrnila s Krete.

Za zaključek je bila predstavljena tudi Poletna šola o obnovljivih virih energije, ki jo organizira Fakulteta za energetiko UM. Več o poletni šoli si lahko preberete tukaj.

Erasmus+ dogodek na Fakulteti za energetiko smo zaključili s pogostitvijo in druženjem v prostorih Vanilije v Krškem.

Nekaj utrinkov z Erasmus+ dogodka pa v fotografijah:

udeleženci Erasmus+ dogodka na FEUM v Krškem

udeleženci Erasmus+ dogodka FE UM v Krškem