Univerza v Mariboru v mesecu marcu pripravlja Erasmus dogodke.

Vabljeni na dogodke, ki jih v mesecu marcu organizira Univerza v Mariboru. Dogodki so namenjeni študentom, ki jih zanima Erasmus izmenjava in želijo pridobiti informacije iz prve roke.

Predstavljene bodo številne možnosti Erasmus+ izmenjav, od študija v tujini, prakse ter intenzivnih kombiniranih programov (KIP).

Pridružite se nam 5. in 7. marca 2024, po naslednjem sporedu:

5. marec: SEJEM MOBILNOSTI (Mobility Fair)

7. marec: GREMO NA ERASMUS!

SEJEM MOBILNOSTI:

torek, 5. marec 2024, v živo ob 12. uri

Na dogodku se boš seznanil s programom Erasmus+, od tujih študentov iz več kot 20 držav boš prejel informacije o njihovih državah in institucijah ter na splošno o študentskem življenju na izmenjavah. Na sejmu pa bodo prisotni tudi Erasmus koordinatorji fakultet, študenti Erasmus ambasadorji in predstavniki Mednarodne pisarne, ki vam bodo na voljo za vse odgovore.

Sejem ti omogoča, da spoznaš tuje študente iz vse Evrope, kar bo obogatilo tvojo mrežo poznanstev in ti omogočilo, da razširiš svoj mednarodni krog prijateljev.

Jezikovni tečaji

Univerza v Mariboru v okviru programa Erasmus+ organizira za študente tečaje tujih jezikov. Na voljo so tečaji tujih jezikov različnih stopenj. Prijave na tečaje se bodo zbirale na Sejmu mobilnosti!

GREMO NA ERASMUS!

četrtek, 7. marec 2024, spletno srečanje preko MS Teams ob 17. uri

Te zanimajo informacije o izmenjavah preko programa Erasmus+? Pridruži se nam na spletnem dogodku Gremo na Erasmus!

• Predstavitev aktualnega razpisa za študij v tujini
  • Predstavitev aktualnega razpisa za praktično usposabljanje v tujini
  • Predstavitev aktualnega razpisa za kratkotrajne intenzivne programe (KIP)
  • Predstavitve študentov, ki so se Erasmus+ izmenjave že udeležili

MS Teams koda: n6pz7xu

Spletno orodje MS TEAMS

Dogodek bo potekal na daljavo preko orodja MS Teams. Zato vas prosimo, da si na vašo elektronsko napravo namestite program MS Teams. Po namestitvi programa kliknite na “Pridružite se ekipi ali jo ustvarite” in v polje “Pridružite se ekipi s kodo” vnesite kodo (navedeno zgoraj).