Od 23. do 27. septembra 2024.

Drage brucke, dragi bruci! Začnite študijsko pot z uvajalnim tednom. Preverite pester program. Na izbrane delavnice vabimo vse študente!

Uvajalni teden Univerze v Mariboru

Pred vami je eno najbolj vznemirljivih obdobij vašega življenja – študijska leta. Veseli smo, da ste se odločili ta študijska leta preživeti na Univerzi v​ Mariboru.

Če si že zastavljate vprašanja oz. vas zanima, v katerih prostorih bo potekal vaš študij, kje boste iskali študijsko gradivo, kje bo najlaže poiskati profesorje, tutorje, zaposlene v referatu in še koga, ki vam bo lahko priskočil na pomoč, kaj vse boste lahko organizirano počeli po urah v predavalnici in tako izkoristili priložnosti za širjenje svojega znanja in razvoj veščin, potem je uvajalni teden prvi korak.

🗓 Kdaj?

Od ponedeljka, 23. 9. 2024, do petka, 27. 9. 2024.

📌 Kje?

Na različnih lokacijah! Preverite v programu, ki ga najdete v nadaljevanju.

🗯 Zakaj?

Za čim hitrejši in uspešnejši začetek študija z radovednim, ustvarjalnim in

inovativnim spoznavanjem vsega novega – seveda s končnim ciljem, da uspešno zaključite študij in suvereno vstopite na trg dela.

🤔 Obvezno?

Zelo priporočljivo, zato pridite.

💙 Dobrodošli!

Veselimo se srečanja z vami!

👉 Vse informacije in program uvajalnega tedna. 👈

Vabimo tudi vse študente višjih letnikov, da se pridružite spletnim predstavitvam, saj bodo informacije koristne in uporabne za vsakogar.