24. in 25. maja 2023 sta potekala informativna dneva za podiplomski študij na Fakulteti za energetiko Univerze v Mariboru.

Informativna dneva za magistrski in doktorski študijski program Energetika sta potekala:

-        v sredo, 24. maja 2023, ob 16.00 na Inštitutu za energetiko FE UM, Vrbina 18, Krško in

-        v četrtek, 25. maja 2023, ob 16.00 na Fakulteti za energetiko UM, Koroška cesta 62a, Velenje.

Udeležencem smo podrobneje predstavili študij na obeh podiplomskih študijskih programih, smer Energetika, ki jih izvaja Fakulteta za energetiko Univerze v Mariboru, in sicer:

-        na magistrskem študijskem programu Energetika 2. stopnje (redni in izredni študij) ter

-        na doktorskem študijskem programu Energetika 3. stopnje (izredni študij).

Na informativnih dnevih smo predstavili tudi ob študijske dejavnosti na fakulteti, vpisne pogoje, roke za prijavo ter ostale pomembne informacije, povezane s študijem.

Po predstavitvi so bili udeležencem predstavljeni prostori kjer se izvaja študijski proces ter laboratorijske vaje.

Nekaj utrinkov z informativnih dni v fotografijah:

udeleženci informativnega dneva podiplomski študij Velenje

udeleženci info dneva podiplomski študij na FE UM

Udeleženci info dneva podiplomski študij FE UM